نگاه کلی به پروژه قصر دریا

پروژه قصر دریا به چهار فاز تقسیم شده است که در نهایت تماما به یکدیگر متصل و یکپارچه می شوند 

فاز اول شامل ۴ تیپ مختلف از ویلا هاست که همگی تکمیل و تحویل گردیده اند و ساکنین آن بطور کامل مستقر گردیده اند ، توسط پل عابر پیاده به فاز سوم پروژه متصل خواهد شد . فاز چهارم نیز که در زمینی به مساحت تقریبی چهار هکتار احداث خواهد شد به این فاز متصل است و در مجاورت ساحل قرار دارد که این فاز از پروژه شهرک تفریحی توریستی قصر دریا خود شامل مراکز تجاری، مراکز خرید متنوع ، فست فودها، رستورانها و محیطهای بازی گوناگون خواهد بود. همچنین یک مجتمع بزرگ تجاری در امتداد جاده در محل فاز یک پروژه تفریحی توریستی قصر دریا نیز در دست ساخت است.

هم اکنون اینترنت وایرلس در تمامی این محدوده برای ساکنین در دسترس قرار دارد.

فاز دوم پروژه قصر دریا شامل بیش از ۴۰۰ ویلا در ۱۰ تیپ گوناگون است و ۲۲پنت هاوس هم که کاملا دید به دریا دارند برای این مجموعه در زمینهای ۱۰۰۰ متری طراحی شده است. کلیه مالکان فازهای مختلف قصر دریا اجازه دسترسی به فازهای دیگر شهرک را همواره خواهند داشت و مجاز به استفاده از امکانات آن خواهند بود.

در فاز سوم پروژه تفریحی توریستی قصر دریا یک برج مسکونی قرار دارد که شامل ۱۸ طبقه با کلیه امکانات رفاهی اعم از استخر سونا و جکوزی ، رستوران و سالن بولینگ و انواع بازی هاست. هر طبقه چهار فضای مجزا از هم دارد و هر یک از این فضاهای مجزا به سه واحد تقسیم شده است. به عبارتی هر طبقه شامل ۱۲ واحد مسکونی با متراژهای گوناگون است. این مجموعه در حصار رودخانه ای زیبا و رویایی قرار گرفته است.

در این بخش یعنی همین فاز سوم  ۳۴۰ واحد زیبا نیز در غالب ۱۲ آپارتمان هفت طبقه روی پیلوت نیز  احداث گردیده  است که در هر طبقه شامل ۴ واحد تقریبا ۹۰ متری با دید دریا هستند و به طور کامل به اتمام رسیده و به مالکان تحویل گردید .

همه امکانات تفریحی مانند استخر ، سونا ، جکوزی ، سالن بیلیارد ، تالار و رستوران تا باغهای زیبا و امکانات ماهیگیری در کنار رودخانه ای زیبا و مکانهای بازی کودکان و همچنین امکانات اینترنت وایرلس در تمامی مجموعه در هر لحظه و در هر زمان برای خانمها و آقایان در کلیه فازها در نظر گرفته شده است.

ضمنا فاز چهارم پروژه تفریحی توریستی قصر دریا نیز مراحل طراحی و محاسبات خود را به اتمام رسانیده و در انتظار آغاز مراحل اجرایی خود به فرمان مدیران شهرک قصر دریاست.

تماس با ما را فراموش نکنید. به صفحه مربوط به تماس با واحد فروش مراجعه نمایید.

نقشه سایت

در صورتی که فاقد اینترنت پرسرعت هستید ، جهت آپلود شدن تصاویر صبور باشید.